SRBIJA IMA ZVER OD IGRAČA: Samardžić postigao gol i doneo Udinezeu prvi bod! (VIDEO)
Lazar Samardžić, Foto: Alessandro Garofalo/LaPresse / Shutterstock Editorial / Profimedia

majstor

Srpski reprezentativac Lazar Samardžić pružio fantastičnu partiju u dresu Udinezea

Objavljeno: 21:47h

Fudbaleri Salernitane i Udinezea remizirali su rezultatom 1:1 u okviru 2. kola Serije A.

Srpski reprezentativac Lazar Samardžić pružio je fantastičnu partiju u redovima gostiju.

Momak koji je bio nadomak od prelaska u Inter postigao je jedini gol za ekipu Udinezea ove večeri.

On je u 57. minutu odlično ispratio akciju svog tima, ubacio se iz drugog plana i levom nogom iskoristio dodavanje glavom Lorenca Luke i levom nogom pogodio za 1:0.

Ipak, Udineze nije uspeo da sačuva prednost do kraja meča. Posle postignutog gola gosti iz Udina potpuno su stali i 15 minuta kasnije domaćin je stigao do izjednačenja.

Strelac je bio Bulaje Dija. Do kraja utakmica Salernitana je napadala, ali nije mogla do preokreta zahvaljujući sjajnim intervencijama golmana crno-belih Marka Silvestrija.

Udineze posle dva kola ima samo jedan osvojen bod, dok je Salernitana upisala i drugi remi i ima isto toliko bodova.

Standings provided by Sofascore

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU