NOVO ČUDO ARGENTINCA: Dve asistencije za novo finale Intera!

mađioničar

Argentinac ponovo u borbi za trofej

Objavljeno: 09:38h

Lionel Mesi je pre nekoliko dana uspeo da se domogne prvog trofeja u dresu Inter Majamija, a sada će ponovo imati priliku da se bori za novi!

Inter je pobedio Sinsinati nakon penala 5:4, rezultat u regularnom delu bio je 2:2, i 3:3 posle produžetaka u polufinalu US Open kupa.

Uspela je ekipa Herarda Martina da se plasira u novo finale pobedom protiv Sinsinatija u polufinalu USA Open kupa, a ponovo je sve stalo u poslednji minut na meču kada je Mesi pronašao Kampanjija koji je pogodio za produžetke.

U produžecima je Inter poveo preko Martineza, da bi Kubo pet minuta pre isteka doneo novo izjednačenje. U penal seriji je Nik Haglund bio neprecizan i tako poslao Mesijev tim u novo finale.

Majami će u finalu US Open kupa igrati sa Hjuston Dinamom koji je posle produžetaka savladao Real Solt Lejk sa 3:1, nakon 1:1 u regularnih 90 minuta