MESIJEV OSMI GOL NA PETOJ UTAKMICI! Argentinac vodi Inter Majami do trofeja (VIDEO/FOTO)
Slavlje Lionela Mesija, Foto: USA TODAY Network / ddp USA / Profimedia

KONKAKAF Liga kup

Leo je bio strelac na svakom meču od dolaska za tim sa Floride

Kapiten Lionel Mesi preporodio je Inter Majami! Za mnoge najbolji fudbaler svih vremena postigao je osmi gol na petoj utakmici u MLS franšizi.

Uz to, Argentinac ima i tri asistencije, a u noći između petka i subote potvrdio je pobedu svog tima od 4:0 i plasman u polufinale KONKAKAF Liga kupa.

Lionel Mesi na utakmici četvrtfinala KONKAKAF Liga kupa
Lionel Mesi na utakmici četvrtfinala KONKAKAF Liga kupafoto: USA TODAY Network / ddp USA / Profimedia

Leo je tako nastavio niz i bio strelac na svakoj utakmici od dolaska u tim sa Floride, a nova žrtva bio je Šarlot u 86. minutu.

Pre njega pogađali su Džozef Martinez u 12. minutu iz penala, Robert Tejlor u 32. uz autogol Adilsona Malande u 78. minutu.

Naredni protivnik Lionela Mesija i saigrača u ovom takmičenju u polufinalu biće Filadelfija Union 15. avgusta.