SERGEJ BOLJI OD BENZEME: Milinković-Savić nastavio da REŠETA mreže! (VIDEO)
Sergej Milinković-Savić, Foto: Starsport©

arapski kup šampiona

Sergej Milinković-Savić nastavio je sa sjajnim partijama u dresu Al Hilala

Fudbaleri Al Hilala savladali su Al Itihad rezultatom 3:1 u četvrtfinalu Arapskog Kupa šampiona.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić pružio je još jednu sjajnu partiju i doprineo je pobedi svog tima novim golom.

On je u 14. minutu posle kornera fantastičnim udarcem glavom doneo prednost Al Hilalu.

Al Hilal je duboko u nadoknadi prvog poluvremena poveo 2:0 nakon što je Salem Al-Davsari pogodio sa bele tačke.

Romarinjo je u 56. minutu smanjio na 2:1, ali je doskorašnji fudbaler Zenita Malkom u 70. minutu povisio na 3:1.

Imao je priliku Karim Benzema da vrati Al Itihad u meč, ali je promašio penal u 78. minutu.

Al Hilal će u polufinalu igrati protiv pobednika duela između Al Šababa i Al Vahde.