PARTIJA IZ SNOVA: Bivši fudbaler Partizana RAZBIO Novi Pazar!
Petar Gigić, Foto: Starsport

DOMINIRAO

Javor i dalje ne zna za poraz na startu nove takmičarske sezone u Superligi Srbije

Objavljeno: 21:02h

Fudbaleri Javora pobedili su večeras na svom terenu u Ivanjici Novi Pazar rezultatom 3:1 u okviru 2. kola Superlige Srbije.

Igrač utakmice bio je bivši napadač Partizana Petar Gigić.

On je postigao vodeći gol u 13. minutu, a potom je bio asistent kod preostala dva pogotka domaćina.

Kristijan Tojčić je u 47. minutu povisio na 2:0, a četiri minuta kasnije za 3:0 pogodio je Norman Kembel.

Utešni pogodak za goste iz Novog Pazara postigao je talentovani Nigerijac Adetunđi Rašak Adešina u 56. minutu.

Posle uvodna dva kola Javor ima četiri osvojena boda, dok je Novi Pazar na tri.

U narednom kolu Ivanjičani gostuju Čukaričkom na Banovom Brdu, dok će Novi Pazar dočekati novopečenog superligaša, ekipu IMT-a sa Novog Beograda.

Standings provided by Sofascore

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU