ZVEZDA DOBILA BRATSKI SPEKTAKL: Dugo će Marakana pamtiti golove i ludnicu u režiji Delija i Fratrije! (FOTO) (VIDEO)

Bratska utakmica

Sva dešavanja sa ovog meča možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog
Objavljeno: 20:01h

55. minut - Crvena zvezda preokreće rezultat. Strelac pogotka je Nemanja Milić, koji igra sjajnu utakmicu za sada.

POČELO JE DRUGO POLUVREME!

44. minut - KAKVA BOMBA KANGE! Pre samo minut nije imao sreće, ali sada je postigao golčinu sa 30-ak metara! Prelep udarac, lopta je imala krajnje čudnu putanju.

43. minut - Sjajan udarac Kange sa distance, ali je golman Spartaka bio priseban!

40. minut - Veoma, veoma mirna utakmica.

25. minut - Spartak vodi sa 1:0, strelac je bio Melgareho. Ješenko je glavom asistirao, a Melhareho na isti način, neometan na pet, šest metara od gola, poslao loptu u mrežu.

24. minut - Boaći je pucao snažno sa 20 metara, ali preko gola.

11. minut - Velika šansa za Nemanju Milića, ali šutirao je pored gola.

Svaki Srbin će se naježiti i krenuće mu suze kada čuje grmljavinu Delija i Fratrije za heroje s Košara! (VIDEO)

6. minut - Veoma miran meč za sada, pravi prijateljski.

1. minut - Utakmica je počela!

17:45 - Poznat je i sastav u kome će Zvezda nastupiti!

17:00 - Grad je celo popodne crveno-beo! Pogledajte šou koji su "pravoslavna braća" napravila...