TOŠIĆ HEROJ NAVIJAČA: Popularni "Bambi" prelepim golom sačuvao svoj tim u eliti!
Zoran Tošić u ulozi vođe navijača, Foto: Artyom Korotayev / TASS / Profimedia

pogodak vredan opstanka

Srpski fudbaler bio je prcizan iz slobodnog udarca na meču između Jonikosa i Lamije

Objavljeno: 01:26h

Srpski fudbaler Zoran Tošić postao je heroj Lamije, tima za koji nastupa od prethodne zime.

On je u utakmici grčkog plej-auta protiv Jonikosa na gostovanju postigao prelep gol kojim je Lamija opstala u elitnom rangu.

Jonikos je vodio sa 2:0 na poluvremenu, u 53. minutu Nunjes je smanjio na 2:1, da bi u 72. minutu bio dosuđen slobodan udarac iz pozicije koju Tošić najviše voli.

Nadavao se golova sa tog mesta, i u Partizanu i širom Evrope, a još jednom je to učinio na vrućem gostovanju za opstanak svoje Lamije.

Zoran Tošić

Tih 2:2 je ostalo do kraja, pa je Jonikos ispao iz lige zajedno sa Levadijakosom.

Da je Jonikos pobedio, Lamija bi od naredne sezone igrala u nižem rangu.

Interesantno, popularni "Bambi" je bio strelac i u prethodnom kolu protiv Levadijakosa, takođe za remi (1:1), te je upravo on doneo dva ključna boda svom timu.