Roma na kolenima, minimalac Junajteda, a Šalke - HEROJSKI! (VIDEO)

liga evrope, 1/8 finala

Ranije, plasman su obezbedili Bešiktaš, Genk i Selta.

Fudbaleri Ajaksa, Mančester junajteda, Liona, Anderlehta i Šalkea plasirali su se u četvrtfinale Lige Evropa, posle revanš mečeva osmine finala.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja! Najuzbudljiviji meč odigran je u Menhengladbahu, gde je domaća Borusija posle prvog poluvremena vodila 2:0 i tako nadoknadila stekla veliku prednost posle 1:1 u prvom meču.

Šalke je, medjutim, odmah napao u drugom poluvremenu, i u 54. minutu je smanjio posle gola Leona Gorecke.

U 68. minutu, Mahmud Dahud je igrao rukom u svom šesnaestercu, tako da je dosudjen penal za Šalke, koji je sigurno izveo Nabil Bentaleb i izjednačio na 2:2. "Rudari" su tako prošli dalje zbog gola u gostima.