ŠAMPIONSKI! Dugo će se pričati o Realovom potapanju Podmornice! (VIDEO)

primera, 24. kolo

Real je večeras možda osvojio i ključne bodove u borbi za titulu pošto ima bod i meč više od Barselone

U 50. minutu, Trigeros se našao na pravom mestu posle asistencije Kastiljeha i pogodio za 1:0. Šest minuta kasnije, Bakambu je pobegao Ramosu, izdržao duel i pogodio prvi ugao za velikih 2:0. Real je morao da krene na sve ili ništa, Zidan je odmah uveo Iska umesto Kasemira i usledila prva prava prilika.

Ronaldo je uhvatio volej sa 10 metara, ali je stativa spasila domaće. Ipak, nekoliko minuta kasnije, domaći nisu uspeli da se odbrane. Karvahal je centrirao sa desne strane, a Bejl bio najviši u skoku i smanjio na 2:1. Real nije stao, nastavili su da napadaju, a ubrzo se dogodio ključni momenat na meču kad aje sudija dosudio penal za Real Madrid. Posle Krosovog šuta, lotpa se od jednog igrača Viljareala odbila u ruku drugog, a sudija pokazao na belu tačku, a penal je sigurno izveo Ronaldo. Usledili su žestoki protesti, a crvene kartone dobili su Soldado i trener Viljareala Eskriba na klupi. Do kraja, Real je uspeo i da preokrene rezultat, Marselo je u 83. minutu pronašao Moratu, a ovaj glavom pogodio za veliku radost Madriđana. Real je večeras možda osvojio i ključne bodove u borbi za titulu pošto ima bod i meč više od Barselone.