2 utakmice - 14 golova! Atletiko zatvorio apoteke širom sveta, Siti nosi pirotehniku u Francusku! (VIDEO)

liga šampiona, 1/8 finala

Ne pamti se ovakva ludnica u najelitnijem klupskom takmičenju
Objavljeno: 22:47h

90' Mečevi su završeni! Ovo je sigurno jedna od najluđih večeri ikad u Ligi šampiona! Siti - Monako 5:3, Leverkuzen - Atletiko 2:4!

86' Fernando Tores vrhunski reaguje na centaršut Vrsaljka! 4:2 za Atletiko! U istom minutu Siti dolazi do 5:3 golom Sanea!

77' Siti vodi! Kakav preokret, strelac je Stouns posle sjajne reakcije u petercu nakon kornera!

71' Sehio Aguero postiže novi pogodak! Siti je izjednačio!

67' Savić je katastrofalno reagovao i Nemci prilaze na gol zaostatka!

60' Kakva golčina Radamela Falkaa! Kolumbijac je na sjajan bocnuo Kabaljera!

58' Evo kazne za promešeni penal Radamela Falkaa! Serhio Aguero poravnava na 2:2! Danijel subašić je morao bolje...

57' Kevin Gameiro je postigao gol sa bele tačke, Atletiko je jednom nogom u osam najboljih! 3:1!

50' Radamel Falkao nije iskoristio penal, tačnije njegovu nameru je pročitao Kabaljero!

49' - Kampl sa desnog boka za Bel Arabija i to je 2:1! Vraća se Lever!

45' Gotova su prva poluvremena!

40' Preokret u Mančesteru! Mbape je izašao 1 na 1 sa golmano i pogodio vrh mreže! Siti - Monako 1:2!

31' Radamel Falkao poravnava rezultat! 1:1!

26' Rahim Sterling dovodi Siti u prednost posle sjajne asistencije Sanea! 1:0!

25' Atletiko vodi sa 2:0! Sjajno je Gameiro proigrao Grizmana koji pod prečku postiže golčinu!

17' Gooooooooooooooooooooooooool!!! Saul se spustio sa desnog krila, zalomio pa skinuo pauka iz mreže Lenovog gola! Magija! Atletiko vodi 1:0!

13' Umalo da Vendel postigne autogol! Centrirao je Felipe Luiz, ali je defanzivac Bajera pogodio prečku!

20:45 - Utakmice su počele!

20:00 - Imamo i sastave sve četiri ekipe!

Mančester Siti - Monako

Mančester Siti: Kabaljero - Sanja, Stouns, Otamendi, Fernandinjo - Jaja Ture - Sane, Silva, De Brujne, Sterling - Aguero

Monako: Subašić - Sidibe, Glik, Rađi, Mendi - Fabinjo, Bakajoko - Silva, Lemar, Mbape - Falkao.

Leverkuzen - Atletiko Madrid

Leverkuzen: Leno - Henrihs, Dragović, Toprak, Vendel - Belarabi, Arangiz, Kampl, Brant - Haverc, Čičarito

Atletiko Madrid : Moja - Vrsaljko, Savić, Himenez, Luiz - Koke, Gabi, Saul, Karasko - Grizman, Gameiro.