DANAS NIKO NE DOBIJA KOBASICE! Forsberg izrasta u ozbiljnog doktora, Subotić umalo da postane junak! (VIDEO)

Bundesliga, 21. kolo!

Lajpcig se ponovo primakao Bajernu, i to na pet bodova...
Objavljeno: 19:49h

U 45. minutu je Torgan Azar promašio penal, tačnije, golman Gulaši je bio veoma skoncentrisan i dobro je reagovao. U 55. minutu je Timo Verner povisio na 2:0, a Vestergard je na asistenciju upravo Azara doneo počasni pogodak ekipi Borusije.

Lajpcig se, zbog Bajernovog subotnjeg remija od 1:1, približio Bavarcima na pet bodova, pa ovoga puta Karl Hajnc Rumenige i drugari iz vrhuške šampiona Nemačke neće imati potrebe da šalju kobasice zahvalnosti na adresu još jednog bundesligaškog kluba.

Ukoliko vam nije jasno o kakvim kobasicama se radi, OVDE pročitajte o toj temi.

U drugom meču dana, poslednjem 21. kola Keln i Šalke odigrali su 1:1.

Šalke je poveo već u drugom minutu golom Alesandra Šopfa, a Keln je izjednačio u 43. pogotkom Antonija Modestea. Šalke je u finišu meča imao tri odlične prilike, jednu Neven Subotić, ali nije iskoristio nijednu. "Rudari" su ovim bodom preskočili na tabeli Menhengladbah zbog bolje gol razlike. Keln je sedmi sa 33 boda, jednim manje od Herte koja je na poslednjem mestu koje vodi u evropska takmičenja.

Matija Nastasić je ceo meč odgledao sa klupe!