Barsa od sad mrzi Dan zaljubljenih! PSŽ unakazio Mesija i drugare, Benfika u prednosti protiv Borusije! (FOTO) (VIDEO)

1/8 finala lŠ!

Sva dešavanja se dve utakmice koje su otvorile plejof elitnog fudbalskog takmičenja mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...
Objavljeno: 23:26h

SVE JE GOTOVO! Prednost pred revanše imaju PSŽ i Benfika!

84. minut - Pike je sa dva metra pogodio stativu! Velika sreća za PSŽ! Rakitić je centrirao iz kornera!

71. minut - Menije je sjajno uposlio Kavanija, koji je povisio na ogromnih, ogromnih 4:0!

56. minut - Obamejang je promašio penal! Očajno ga je izveo, Ederson ga je pročitao i ostao na sredini gola!

55. minut - Ekstaza na Parku Prinčeva!!! Anhel di Marija je mađioničar, i tek sada je dobio priliku da to pokaže u dresu PSŽ! Kakva golčina sa preko 20 metara. Felš na kome bi i Siniša Mihajlović pozavideo!

50. minut - U drugom poluvremenu sve je bilo nepromenjeno, ali onda je na scenu stupila Benfika! Borusija je šokirana, gol je postigao Kostas Mitroglu... Onako, u svom stilu. Odlično se snašao u petercu gostiju i iskoristio to što nije imao pravog čuvara!

40. minut - U Lisabonu je rezultat i dalje nepromenjen, dok je u Parizu prednost duplirana! Julijan Draksler je strelac, a PSŽ vodi sa 2:0 protiv Barse! Asistencija ide neponovljivom Marku Veratiju, koji polako počinje da opravdava epitet novog Pirla...

27. minut - Barselona je bila u velikoj prilici! Andre Gomes se sjajno kretao, loptu mu je doturio Nejmar, ali je Kevin Trap divno odreagovao u situaciji jedan-na-jedan!

Lekcija za sve navijače! E, ovako se ispraća svoj tim u bitku sezone! (FOTO)

25. minut - Rezultat u Lisabonu je i dalje nepromenjen, iako Borusija ima terensku inicijativu!

18. minut - PSŽ vodi!!! Anhel di Marija je postigao golčinu kakva se retko viđa! Iz slobodnjaka, sa 21 metar, preko živog zida. Lopta je prošla iznad Suarezove glave!

20:56 - Neverovatna odbrana Ter Štegena posle divnog napada PSŽ! Šutiralo je nekoliko igrača, ali je magični Nemac spasio svoj tim. Imao je malo i sreće, ali svi znamo koga ona prati.

20:55 - Ovo sada svaki pravi muškarac treba da radi :) I dalje nema promena rezultata.

20:50 - Odmah na početku dve prilike u Lisabonu. Po jedna sa obe strane.

20:45 - POČELO JE, POČELO!!! Srećno i neka povrede zaobiđu igrače... Želimo im i puno golova.

20:33 - Da li ste spremni? Ovaj mali sigurno jeste...

20:25 - Verovali ili ne, Andrije Živkovića neće biti na utakmici Benfika - Dortmund, pošto još iz Partizana vuče onaj crveni karton sa utakmice protiv Augzburga.

20:15 - Evo sastava za večerašnje utakmice.