REMI FERENCVAROŠA I MONAKA! Haos u Zvezdinoj grupi, sve se rešava u poslednjem kolu!
Ferencvaroš - Monako, Foto: HUNGARY OUT/EPA

biće žestoko!

Poslednje kolo će doneti rasplet u Grupi D

Objavljeno: 23:05h

Crvena zvezda je savladala ekipu Trabzona na stadionu "Rajko Mitić" sa 2:1, u okviru Grupe D, a pratio se i meč u Mađarskoj.

Ferencvaroš je osvajanjem boda protiv Monaka 1:1 ostao na čelu tabele, dok će odluka o tome ko će proći dalje uz njih, Monako, Trabzon ili Crvena zvezda, pasti 3. novembra.

Monako je bio bolji u prvom delu meča, tada je Aksel Disisi sjajno proigrao Visama Ben Jedera koji je bio precizan - 0:1.

Mađari su u drugom minutu nadoknade imali šansu preko Zakarijesena, ali je za malo bio neprecizan.

Ipak, upornost domaćih fudbalera isplatila se u poslednjih desetak minuta.

Igrao se 82. minut kada je Kristofer Zakarijesen izbio pred golmana Monaka u poslao loptu u mrežu po sredini gola.

U poslednjem kolu Monako dočekuje Crvenu zvezdu, a Trabzon je domaćin Ferencvarošu.