MAGIJA KATAIJA, PA HLADAN TUŠ! Zvezda popustila posle dva minuta, krećemo od nule! (VIDEO)
Aleksandar Katai, Foto: Starsport

dva gola za tri minuta

Neverovatan rasplet na Marakani

Objavljeno: 22:14h

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju Trabzonspor u meču petog kola grupe H Lige Evrope, a posle prvog poluvremena rezultat je 1:1.

Uspeli su crveno-beli da povedu sjajnim golom Aleksandra Kataija, ali radost je kratko trajala.

Zasluge idu Bukariju koji je probio i odložio lopte Magiku, a ovaj iz mesta šalje loptu u kontra gornji ugao protivničkog gola. To je bio njegov drugi pogodak u Ligi Evrope ove sezone.

Nepuna dva minuta su bila potrebna Trabzonu da odgovori, a strelac je Basketas. Namestio je Grk loptu da izvede slobodan udarac i uputio udarac. Lopta je na putu ka golu pogodila Stefana Mitrovića, promenila pravac i tako prevarila Borjana.