GOLČINA bivšeg asa Partizana hit u Nemačkoj, preokret iz snova za Borusiju! (VIDEO)

bundesliga, 18. kolo

Fenomenalan pogodak ofansivnog veziste! Podsetio nas je na stvari koje je svojevremeno radila legenda Sautemptona Met le Tisije

Konačni rezultat postavio je Marsel Zabicer u 77. minutu, kada je šutirao sa ivice šesnaesterca, a lopta se odbila o odbranu, promenila pravac i ušla u gol.

Hofenhajmu je ovo bio prvi poraz u sezoni, tako da je ostao na četvrtom mestu sa 31 bodom, jednim manje od Ajntrahta, koji je u petak pobedio Šalke 1:0. Borusija Dortmund ima 30 bodova, a sutra igra protiv Majnca.

Keln je prekinuo seriju od šest mečeva bez pobede u velikom stilu, pošto je danas u gostima pobedio "fenjeraša" Darmštat 6:1. Gosti su na poluvremenu vodili 3:0, domaćin je smajio iz penala, a onda je su "jarčevi" dali još tri.

Peti gol na meču delo je srpskog internacionalca Miloša Jojića i on je prava umetnost.

Vezista se vratio na teren i u stilu Meta Le Tisijea postigao golčinu!

U derbiju začelja Ingolštat je pobedio Hamburg 3:1 i tako ga pretekao na tabeli, pošto sada ima 15 bodova, dva više od svog današnjeg rivala, koji je sada na pretposlednjem mestu. Poslednji Darmštat ima devet bodova.