Šampion Afrike šokirao, potencijalno pojačanje Zvezde gledalo trijumf Konga! (VIDEO)

kan, 1. kolo

Skoro niko ne može da pobedi ove zime na Crnom kontinentu

Šampion kontinenta Obala Slonovače je takođe odigrala remi i to rezultatom 0:0 protiv autsajdera Togoa.

Šansu da Slonovima donese tri boda imao je Serž Orije, ali on je tukao u 87. minutu glavom pored gola.

U drugom meču dana Kongo je trijumfovao nad Marokom sa 1:0, a pogodak je postigao Žunior Kabanga u 55. minutu.

Potencijalno pojačanje Crvene zvezde Žeremi Bokila je ovaj meč ispratio sa klupe.

BONUS VIDEO: Pogledajte kako je Aleksandar Karakašević oprao našeg novinara u stonom tenisu. As je inače igrao slabijom levom rukom... :)