Dortmund se isključio iz trke za titulu, jedan novi tim će praviti probleme Lajpcigu i Bajernu, Kostić asistent! (FOTO) (VIDEO)

16. kolo bundeslige

"Milioneri" su zabeležili treći uzastopni remi, a ovog puta sa "Signal Iduna Parka" Augsburg je odneo bod, rezultatom 1:1

Šalke je uspeo da kiksne na gostovanju HSV-u, doživevši osmi poraz u sezoni, sada sa 2:1.

Hamburger je poveo preko Milera, kom je asistirao Kostić u 60. minutu, a 16 kasnije je Johan Đuru promašio penal.

Vud je osam minuta pre kraja povisio na 20, a Aviđaj u 90. postavio konačan rezultat.

Ajntraht je ove sezone uz Lajpcig najlepše iznenađenje nemačkog prvenstva. On je sa lakoćom savladao Majnc sa 3:0, čime je upisao osmi trijumf i izbio na treće mesto!