PRVA TITULA U KARIJERI! Kanadski teniser slavio na turniru u Roterdamu! (FOTO)

PAMTIĆE DO KRAJA ŽIVOTA!

Feliks Ože-Alijasim savladao je u finalu Stefanosa Cicipasa

Objavljeno: 18:22h

Feliks Ože-Alijasim pobednik je ATP turnira u Roterdamu.

Kanadski teniser je u finalu savladao je u finalu Stefanosa Cicipasa u dva seta, rezultatom 6:4, 6:2. Meč je trajao svega 79 minuta.

Već u prvom gemu meča Ože-Alijasim je napravio brejk. Imao je priliku da još jednom oduzme servis gem rivalu, ali je Cicipas uspeo da ostane na zaostatku od samo jednog brejka u tom petom gemu.

Ipak, Ože-Alijasim nije dozvolio nijednu brejk priliku Cicipasu i prilično sigurno je završio privi set.

U drugom setu kao da je počela repriza prvog, odmah je Kanađanin napravio brejk, ali je ovoga puta bio još odlučniji i još sigurniji pa je uz drugi brejk poveo 5:1 i nakon toga potpuno rutinski došao do trijumfa.

Mladom kanadskom igraču ovo je prva titula u karijeri.