Ono kad Nole ne učestvuje: Endi Mari osvojio prestižni turnir i najavio napad na Vimbldon! (VIDEO)

atp kvins

Škot je postao prvi teniser koji je pet puta trijumfovao u Kvinsu, gde je trofeje osvajao 2009, 2011, 2013. i 2015. godine

U prvom setu igrači su osvajali svoje servise, pa je set odlučen u taj-brejku, koji je Raonić dobio rezultatom 7:5. Kanadjanin je dobro počeo drugi set, poveo je sa 3:0, ali je njegov protivnik osvojio pet uzastopnih gemova i preokrenuo. Obojica su posle toga osvojili po gem na servis, pa je drugi igrač sveta izjednačio na 1:1 u setovima. Mari je u trećem setu dva puta oduzeo servis Raoniću i pobedio posle dva sata i 15 minuta.