TENIS SE OPET IGRA! Gori povratak na teren posle koronavirusa Kecmanović nije mogao ni da sanja!
Miomir Kecmanović, Foto: EPA/David Guzman

UTR PRO MEČ

Bolji od njega bio je Rajan Opelka

Srpski teniser Miomir Kecmanović sastao se u prvom kolu egzibicionog turnira UTR Pro Meč serije u SAD sa Rajanom Opelkom, domaćim teniserom, koji je u dva seta bio bolji od njega.

Pravila na ovom turniru su takva da se svaki set igra na četiri dobijena gema, a Opelka je taj četvrti osvojio u taj-brejku prvog seta rezultatom 7:4.

U drugom setu, daleko slabiji otpor srpskog igrača, koji nije uspeo da osvoji nijedan gem za svega 18 minuta koliko je taj deo igre trajao.

Na ovom turniru pored njih dvojice učestvuju još Pol i Hurkač.