KIRJOS OPET UDARIO NA NADALA: Ismevao ga uz vađenje gaća iz zadnjice usred meča, a onda je isto uradio i protivnik!
Nik Kirjos je opet udario na Nadala, Foto: Printscreen/Twitter/@wwos

počeo psihološki rat

Bio je to njihov odgovor sudiji u stolici koji ih je upozorio na prekoračenje vremena pri pripremi za servis

Nik Kirjos je ponovo imao svoj performans tokom meča druge runde protiv Žila Simona, i tom prilikom je isprozivao Rafaela Nadala.

Nakon što je tokom drugog seta dobio upozorenje od sudije da je prekoračio vreme od 25 sekundi za pripremu za servis, Australijanac je počeo da protestuje i onda počeo da imitira Špančevu pripremu za servis.

Kirjos je iskarikirano imitirao prvog igrača sveta nameštajući frizuru i vadeći gaće iz zadnjice, što je ritual koji ima Rafael Nadal, te je tako odgovorio sudiji na upozorenje.

Publika je očekivano s oduševljenjem reagovala na ovo, a čak se i sudija u stolici nasmejao.

Međutim, tu nije bio kraj ismevanja španskog asa pošto je nešto kasnije u trećem setu isto uradio i Žil Simon kada je on dobio opomenu za prekoračenje vremena između kraja poena i servisa.

Tada je Kirjos počeo da se smeje, a gledaoci su ovacijama pozdravili Francuza.

Kirjos je dobio ovaj meč 3:1 u setovima, a moguće da je ovime započeo psihološki rat sa Nadalom koji mu je potencijalni rival u osmini finala.

Nije tajna da australijski teniser osim Novaka Đokovića redovno proziva i Nadala, a tokom njihovog meča prošle godine na Vimbldonu je imao neprimerene komentare i čak je gađao lopticom na mreži španskog tenisera.