POBEDA ZA KRAJ GODINE: Đoković srušio Rusa i osvojio treće mesto u Abu Dabiju!
Novak Đoković, Foto: AP

egzibicija

Lagano do trijumfa

Objavljeno: 15:30h

Novak Đoković je savladao Hačanova sa 7:5, 6:3 i osvojio treće mesto u Abu Dabiju.

Drugi teniser sveta osvojio je treće mesto na egzibiciji "Mubadala svetski teniski šampionat" u Abu Dabiju.

Novak je na početku prvog seta odmah napravio brejk i poveo sa 2:0, ali nije uspeo da ga zadrži, pošto je Hačanov odmah vratio brejk i smanjio na 2:1. Nije bilo velikih uzbuđenja sve do završnice seta.

Đoković je prvi set rešio brejkom bez izgubljenog poena. U četiri uzastopna gema kada je Hačanov servirao, Nole mu nije ni zapretio, a onda je dodao gas i posle 40 minuta igre završio prvi set u svoju korist 7:5.

Đoković je dominirao u drugom setu, ponovo stekao prednost na startu poveo sa 3:1, ali je ovoga puta nije ispustio i ubedljivo je dobio set rezultatom 6:3 i tako osvojio treće mesto na ovogodišnjoj egzibiciji u Abu Dabiju.

Finale izmedju Stefanosa Cicipasa i Rafaela Nadala igraće se kasnije danas.