NOLE PRE DO POLUFINALA, NEGO VEĆINA DO POSLA: Đoković samleo Puja za 50 minuta!
Novak Đoković se plasirao u polufinale Tokija, Foto: AP

ATP Tokio

Klasična demonstracija sile srpskog tenisera

Objavljeno: 09:17h

Novak Đoković je ekspresno stigao do polufinala turnira u Tokiju pobedom nad Lukom Pujem 6:1, 6:2.

Najbolji teniser sveta je za svega 50 minuta počistio Francuza sa terena u četvrtfinalu.

Bila je to moćna predstava i teniski čas u režiji srpskog igrača koji apsolutno nije dao ni promil šanse protivniku i pokazao da je u usponu forme.

Novak Đoković je za 50 minuta rešio Luku Puja
Novak Đoković je za 50 minuta rešio Luku Pujafoto: AP

Napravio je brejk već u prvom gemu na servis protivnika, u prva tri gema nije izgubio ni poen, pa potom još jedan brejk i očas posla je završio prvi set u svoju korist.

Ništa drugačija slika nije bila ni u drugom setu, gde je takođe odmah oduzeo servis protivniku i na brzinu poveo sa 4:0, te je već tada bilo samo pitanje koliko će još vremena provesti Srbin na terenu, pre nego što reši meč u svoju korist.

Na svu sreću, nije mnogo, te je posle manje od sat vremena igre, obezbedio sebi plasman među četiri najbolja.

U borbi za mesto u finalu čeka ga pobednik meča Gofan - Čung.