TRAGEDIJA NOVAKA NA US OPENU: Đoković u velikim bolovima predao meč Vavrinki!
Novak više nije šampion US opena, Foto: AP

VELIKA ŠTETA

Đoković se tokom meča žalio na rame

Objavljeno: 10:02h

Novak Đoković je zbog povrede ramena predao meč osmine finala US opena Stenu Vavrinki pri vođstvu Švajcarca od 2:0 u setovima i 2:1 u trećem setu.

Nakon nešto manje od dva sata tenisa, Novak Đoković predao je meč Vavrinki zbog povrede ramena.

Švajcarac je napravio jedan brejk u prvom setu, koji je bio dovoljan da isti i osvoji rezultatom 6:4.

Velika borba viđena je i u drugom setu, napravljena su tri brejka, od čega nažalost dva za Vavrinku koji sa 7:5 osvaja drugi set.

Đoković se i tokom meča, a pogotovo u trećem setu, žalio na rame, a pri vođstvu rivala od 2:1 prekinuo je i predao meč.

Srpski teniser neće odbraniti titulu na Ju-Es openu, dok sa druge strane Vavrinka ide u četvrtfinale gde se sastaje sa Danilom Medvedevom.