VELIKI PAD POSLE POBEDE KARIJERE: Kecmanović ispao posle samo 61. minuta igre sa Mastersa u Sinsinatiju!
Miomir Kecmanović, Foto: EPA/Lynn Bobo

masters u sinsinatiju

Nije uspeo da se oporavi od meča sa Zverevim

Srpski teniser Miomir Kecmanović izgubio je od Roberta Bautiste Aguta u trećem kolu turnira u Sinsinatiju - 2:0 (6:1, 6:2)

Kecmanović nije uspeo fizički da se oporavi posle teškog meča u prethodnoj rundi protiv Aleksandera Zvereva. Srbin je poražen posle 61 minuta.

Bautista Agut je u prvom setu vodio sa 5:0, Kecmanović je uspeo da osvoji jedan gem, a potom je njegov protivnik iskoristio drugu set loptu.

Trenutno 11. teniser sveta je drugi set otvorio brejkom, nastavio je da igra u odličnom ritmu i poveo sa 4:0, a u osmom gemu je realizovao prvu priliku da stavi tačku na duel sa Kecmanovićem.