LAJOVIĆ SE BORIO VIŠE OD 2 SATA, ALI NIJE MOGAO VIŠE: Poraz srpskog tenisera na startu Sinsinatija!
Dušan Lajović je doživeo poraz odmah na startu Sinsinatija, Foto: EPA/Peter Schneider

ATP Sinsinati

Srpski teniser je propustio 5 set lopti

Objavljeno: 09:33h

Dušan Lajović je eliminisan na startu Mastersa u Sinsinatiju od Džona Iznera 7:6 (7:3), 1:6, 7:5. Srpski teniser u prvom setu nije uspeo da iskoristi pet set lopti, ali je sjajnom igrom uspeo da izjednači na 1:1, da bi u odlučujućem setu Izner imao više koncentracije u 12. gemu za brejk i trijumf nakon dva sata i 17 minuta.

Dušan Lajović je propustio 5 set lopti u prvom setu
Dušan Lajović je propustio 5 set lopti u prvom setufoto: EPA/Peter Schneider

Amerikanac se u narednoj rundi sastaje sa boljim iz meča Pablo Karenjo Busta - Žil Simon.

Srbija na istom turniru ima još tri predstavnika - Novaka Ðokovića koji je slobodan u prvoj rundi, Laslo Ðere igra protiv Dijega Švarcmana, a Miomir Kecmanović protiv Feliksa Ože-Alijasima.

Masters u Sinsinatiju igra se za nagradni fond od 6.056.280 dolara.