Conga namučio najboljeg na svetu: Đoković na teži način do polufinala Indijan Velsa! (FOTO) (VIDEO)

SLEDEĆI NA REDU JE RAFA

Deveti igrač sveta dao je sve od sebe protiv neprikosnovenog Srbina, ali to nije bilo dovoljno
Objavljeno: 00:29h
Srpski teniser Novak Đoković slavio je u četvrtfinalnom duelu turnira u Indijan Velsu Žo-Vilfredom Congom
Prvi reket sveta napravio je brejk pri rezultatu 1:1, u jednom trenutku imao taj brejk, gde je Đoković pokazao veću želju i
7:2 posle nešto više od sat vremena poveo. Drugi set je počeo "gem za gem" ali je Novak izgubio brejk, a Conga poveo sa 2:1
Novak došao do preokreta 3:2. Francuz je izjednačio, ali Novak nastavio da dobija poene na svoj servis. sat i 44 minuta došao do 5:4, a sve što je
Conga
Međutim, Francuz je odoleo i pored dve
drama Srbin je do 6:5 došao ekspresno, ne dozvolivši ni jedan poen protvniku
taj-brejk. Ponadao se "Muhamed Ali" da će doneti izjednačenje, ali je dodatni deo seta brojem poena kao u prvom došao do velike Da je najbolji, potvrdio je i ovim gestom, kada je priznao da ga je lopta zakačila
Tako će prvi teniser sveta igrati u polufinalu sa Rafaelom Nadalom Gofan i Raonić.