NOLE NIJE BRILJIRAO ALI JE BIO SIGURAN! Đoković savladao Polanskog i sada čeka protivnika u trećem kolu! (FOTO) (VIDEO)

Napred NOLE

Sva dešavanaja sa meča Đjoković-Polanski možete da pratite na našem dobro poznatom lajv blogu.

Objavljeno: 23:14h

Nepunih 24 sata nakon meča prvog kola Rodžers kupa, kada je porazio "laki luzera" Mirzu Bašića, Novak Đoković je izašao na teren i u trećem kolu Rodžers kupa savladao Pitera Polanskog sa 2:0 usetovima ( 6:3, 6:4 )i tako se plasirao u teće kolu turnira.

Nole je opravdao ulogu apsolutnog favorita u ovom dvoboju, iako nije baš sve išlo po planu, gledaćemo Đokovića i u trećem kolu Rodžers kupa.

Novak je sigurnim servisom kontrolisao ritam meča, čekajući strpljivo svoje šanse za brejk.

Nije ih bilo mnogo, ali ih je koristio čim bi ih dobio i to u idealnim trenucima, jer je oba puta posle brejka servirao za set pa ih je oba rešio sa po jednim brejkom. Đoković će u osmini finala igrati sa boljim iz duela između sedmog nosioca Dominika Tima i Grka Stefanosa Cicipasa.

Sva dešavanaja sa ovog meča možete pratiti uz naš dobro poznati lajv blog.

6:4 - Nole je siguran i uspeva sigurnom igrom na kraju drugog seta da obezbedi plasman u treće kolo turnira.

5:4 - Đoković konačno uzima brejk i serviraće za pobedu i prolaz u treće kolo.

4:4 - Nole hladnokrvno do novog izjednačenja!

3:4 - Kanađanin posle velike borbe osvaja možda najbitniji gem za njega.

3:3 - Početak drugog seta užasno podseća na početak prvog seta.

2:3 - Polanski neda servis!

2:2 - Nole uzvraća!

1:2 - Kanađanin opet siguran na svoj servis.

1:1 - Nole ne dozvoljava brejk, novi egal.

0:1 - Polanski agresivnije ulazi u drugi set i uspeva da iskoristi svoj servis.

Novaku je trebalo vremena da se razmrda i prekine egal koji je bio prisutan tokom prve polovine prvog seta, pa je nakon uzetog brejka uspeo da uspostavi ritam i sigurno privede set kraju.

6:3 - Đoković siguran na svom servisu i uspeva da osvoji prvi set!

5:3 - Nole konačno dolazi do brejka!

4:3 - Nijedan teniser ne dozvoljava brejk na meču.

3:3 - Kanađanin bez izgubljenog poena osvaja gem!

3:2 - Nole ekspresno osvaja treći gem!

2:2 - Polanski ne dozvoljava brejk.

2:1 - Đoković vraća prednost u prvom setu.

1:1 - Polanski koristi svoj servis, pa je rezultat u meču izjednačen.

1:0 -Nole lagano uzima prvi gem na meču!