MARI SE VRATIO NA TEREN POSLE POVREDE! Odmah smo imali priliku da gledamo dramu! (FOTO)

OPET JE TU!

Inače, on je trenutno 832. na ATP listi, a pre nešto više od godinu dana bio je prvi

Endi Mari se trijumfom vratio na američku turneju na betonu posle pauze od godinu dana zbog povrede.

Nekadašnji broj jedan svetskog tenisa savladao je Amerikanca Mekenzija Mekdonalda rezultatom 3:6, 6:4, 7:5 u prvom kolu turnira u Vašingtonu posle duela koji je trajao dva časa i 40 minuta.

Endi Mari
Endi Mari foto: EPA/Martin Dokoupil

Mari (832. na ATP listi) je izgubio prvi set, uspeo je da izjednači na 1:1, a onda je u trećem setu usledila drama. Britanac je pri rezultatu 5:4 servirao za pobedu, ali je izgubio gem. Međutim, uspeo je ponovo da oduzme servis rivalu i da slavi sa 7:5.

Marijev rival u drugom kolu biće njegov sunarodnik Kajl Edmund., koji ga je nedavno savladao na ATP turniru u Istbornu na travi.

BONUS VIDEO: "Ne može nam niko ništa" u izvedbi zlatnih Delfina