MARI SE VRATIO PORAZOM: Britanac izgubio u prvom meču još od prošlogodišnjeg Vimbldona!

ATP KVInS

Britanski teniser je doživeo poraz u svom prvom meču od kako se vratio zbog povrede kuka

Objavljeno: 22:14h

Najbolji britanski teniser i nekadašnji broj jedan svetskog tenisa Endi Mari, poražen je na turniru u Kvinsu, u povratničkom meču u kojem je izašao na teren posle pauze od skoro godinu dana od Nika Kirjosa u tri seta.

Poslednji turnir na kojem je učestvovao britanski teniserbio je Vimbldon 2017. godine.

Mari, koji je 156. igrač sveta, nije uspeo trijumfalno da se vrati na teren, pošto je sa 2:6, 7:6(4), 7:5 poražen od Australijanca.

Mari se odmah u prvom gemu susreo sa brejkom loptom, međutim uspeo je da je spasi i da potom u drugom delu seta napravi dva brejka i set dobije rezultatom 6:2.

Tokom drugog seta gledali smo igru sa dosta oscilacija u igri sa obe strane mreže. Kirjos je uspeo da dobije set posle taj-brejka i da uvede meč u dodatni treći.

Iako je bila ujednačena igra na obe strane, nismo gledali baš previše kvalitetan tenis, a na kraju su presudile sitnice i pobedu je odneo Kirjos.

BONUS VIDEO: Slavlje srpskih navijača na Trgu Nikole Pašića posle gola Aleksandra Kolarova