NOVAK ŠOKIRAO NAVIJAČE NESVAKIDAŠNJIM POTEZOM: Đoković ima objašnjenje za ovakav postupak! (FOTO)
Novak Đoković, Foto: EPA/Sebastien Nogier

Nešto na šta nismo navikli

Nakon meča sa Dominikom Timom, Novak iznenadio sve prisutne

Novak Đjoković je izgubio meč osmine finala ATP turnira u Monte Karlu od Dominika Tima sa 2:1 u setovima (6:7(2), 6:2, 6:3). Nakon poraza on je ''iskulirao" sudiju Karlosa Bernardesa sa kojim je i ranije imao problema.

Pretpostavlja se da je situacija koja se odvila sredinom drugog seta, uticala na odluku Đokovića da ne pozdravi glavnog arbitra. U pauzi između gemova kod rezultata 3:2, Bernardes je našem asu skrenuo pažnju na vreme koje koristi između poena, zbog čega je Nole požurivao dečake i devojčice koji dodaju loptice, i očito da opomenu u jednom od ključnih trenutaka, nije zaboravio do kraja susreta.

Prosečna pauza u tom gemu mu je bila svega 16 sekundi, a inače tokom duela sa Timom - 25. Upravo tada je doživeo prvi brejk u setu koji je kasnije pripao Austrijancu.

Đoković se već našao u ''problemu'' sa dotičnim sudijom (2016), dok je Nadal tražio čak njegovo izuzeće iz tenisa.

BONUS VIDEO: Roditelji izvlače deci živu glavu u tuči na Večitom derbiju