Nole se vraća! Poznato je ime njegovog prvog protivnika u Abu Dabiju! (VIDEO)
Novak Đoković na meču Evrolige Crvena zvezda CSKA, Foto: Fonet

fanovi jedva čekaju

On je u četvrtfinalu savladao Andreja Rubljeva

Objavljeno: 18:08h

Najbolji srpski teniser Novak Đoković dobio je protivnika za prvi meč od povratka posle šestomesečne pauze zbog povrede lakta.

Đoković će u polufinalu Mubadala egzibicionog turnira u Abu Dabiju igrati protiv Roberta Bautiste Aguta iz Španije.

SRBIJA DOBILA NOVOG KANDIDATA ZA SELEKTORA: Osvojio je 15 trofeja u 14 zemalja i zvanično se kandidovao da vodi Orlove na Mundijalu! (FOTO)

Bautista Agut je u četvrtfinalu savladao Andreja Rubljeva rezultatom 7:5, 6:2, za nešto više od 80 minuta igre.

Momak rođen u Kasteljon de la Plani odigrao je mnogo kvalitetnije od mladog protivnika i potpuno zasluženo došao u priliku da se sa Novakom bori za finale.

Iako neće ući u zvaničnu statistiku, to će biti njihov osmi međusobni duel, Đoković vodi 6-1 u pobedama i dobio je poslednji duel na ovogodišnjem Mastersu u Rimu. Duel Srbina i Španca na programu je u petak, ne pre 16 časova po srednjoevroskom vremenu. U drugom polufinalu sastaju se Dominik Tim i Kevin Anderson, koji je u dva seta elminisao Pabla Karenja Bustu.

BONUS VIDEO: Kokeza na svečanosti FSS "Zlatna lopta"