TROICKI NASTAVLJA DA MELJE: Pao je Izner, sledeći je Del Potro! (FOTO)

ATP ŠANGAJ

Viktorov naredni rival je Del Potro...

Srpski teniser Viktor Troicki plasirao se u četvrtfinale Masters turnira u Šangaju, pošto je sa 2:0 u setovima (6:4, 7:6) savladao američkog igrača Džona Iznera.

Dva odigrana seta imala su puno sličnosti. Oba su rešena u samom finišu, u kojima se bolje snašao Viktor.

JOŠ JE I DOBRO PROŠAO: Teniser zbog najodvratnijeg vređanja sudije dobio uslovnu, ali ako je prekrši, teško njemu! (VIDEO)

Novak potvrdio da igra na Australijan openu, a oni ga na Tviteru ponizili! (FOTO)

U prvom je pri rezultatu 4:4 napravio jedini brejk na meču, da bi potom sigurnim servisom tu prednost pretvorio u vođstvo.

I drugom setu imao je istu priliku na 5:5, pa je do krajnjeg trijumfa morao da ide težim putem kroz taj-brejk, koji je dobio sa 7:4, za 7:6 i ukupnih 2:0.

Naredni Viktorov rival je Argentinac Huan Martin Del Potro, koji je bio bolji od Aleksandra Zvereva sa 2:1.

BONUS VIDEO: Gudelj baca dres klincu, odrasli čovek mu ga oteo