Oslabljena Srbija korak bliže finalu! (FOTO)

svaka čast!

Na startu polufinala Dejvis kupa Dušan Lajović savladao je Luku Puja

Teniska reprezentacija Srbije povela je u polufinalu Dejvis kupa protiv Francuske.

ESPRESO ANALIZA: Hrabra Zvezda je izgubila 2 boda! Ko je podbacio, a ko je iznenadio? (FOTO) (VIDEO)

Prvi poen za oslabljene Orlove zabeležio je Dušan Lajović koji je savladao Luku Puja rezultatom 3:1 (6:1, 3;6, 7:6(9:7), 7:6(7:5)).

Odličan start meča imao je Lajović i sa čak tri brejka počistio je Puja u prvom setu.

Francuz je uspeo da se vrati u drugom setu, al preloman trenutak susreta bio je taj brejk trećeg dela igre u kom je Lajović spasao jednu set loptu, a onda uspeo da osvoji set.

Činilo se da će brejk u drugom gemu četvrtog seta biti dovoljan da se ovaj meč reši i da Srbija povede sa 1:0, Lajović je servirao za meč, ali je Puj uspeo da vrati brejk. Ušlo se u taj brejk u kom je uspešniji bio srpski teniser za veliku radost na klupi Orlova.

ESPRESO ANALIZA: Novi paklen tandem u napadu Partizana, ali sve bi palo u vodu da nije bilo jednog čoveka! (FOTO) (VIDEO)

Drugi meč dana odigraće Conga i Laslo Đere.

BONUS VIDEO: Dragić posle pobede nad Španijom