Poraz Tipsarevića u drugom kolu, ništa od balkanskog derbija! (VIDEO)

US OPEN

Janko Tipsarević ostao bez plasmana u treće kolo US opena

Janko Tipsarević nije uspeo da se plasira u treće kolo US opena, pošto je izgubio od Dijega Švarcmana iz Argentine u tri seta - 6:2, 6:4, 7:5.

Tipsarević nije uspeo da se oporavi od prošlog meča u kome je u pet setova pobedio Kokinakisa.

PRVI INTERVJU NIKOLE BULATOVIĆA POSLE DUGO VREMENA: Najkontroverzniji košarkaš s ovih prostora OTVORENO O SVEMU! (VIDEO)

Švarcman je na samom startu napravio brejk tako što je iskoristio prvu priliku, ubrzo je poveo sa 3:1 i na Jankov servis došao do 6:2.

Sličan je bio i drugi set. Opet rani brejk Švarcmana koji je naš teniser vratio pred izjednačenje 4:4, ali je opet posustao na svoj servis za 6:4.

U trećoj deonici je viđena najveća borba. Tipsarević se nije predavao, posle po dva brejka na obe strane, pri rezultatu 4:4 nije iskoristio dve šanse da oduzme servis rivalu i tako produži meč.

Poznat je rival odbojkaša u četvrtfinalu Evropskog prvenstva! (FOTO)

Švarcman je prvu meč loptu pretvorio u 7:5 i pobedu posle dva sata i 21 minuta, za duel sa Čilićem u trećem kolu US Opena.