Noletovu šetnju Parizom nije mogao da pokvari ni španski inatlija! Đoković pohitao ka odbrani trona! (FOTO) (VIDEO)

Rolan garos, 1. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog

Objavljeno: 15:34h

Novak Đoković je u drugom kolu Rolan Garosa. Tamo se plasirao pobedom nad Marselom Granoljersom od 3:0 (6:3, 6:4, 6:2).

Od prvog gema, Srbin je dao do znanja protivniku da će napadati svaki njegov servis i da će se boriti za svaki brejk, što je odmah i počeo da radi.

Doduše, Španac se nije predavao, vraćao je brejkove dok je mogao, ali nije mogao doveka. Đoković ga je u potpunosti prelomio sredinom svakog seta.

Jedini segment igre u kom je Granoljers odistinski bio bolji bila je igra na mreži u kojoj je uzeo oko 75 odsto poena, dok je Nole bio na slabašnih 50 odsto.

Najluđi od svih bio je treći set, u kome su prva tri gema bili brejkovi, podsetivši nas i na ženski tenis, u kome je to znatno češća pojava. Naravno, ne želimo nikoga da uvredimo, samo konstatujemo.

U narednom kolu srpski as će se takmičiti sa boljim iz duela Žoao Silva - Janko Tipsarević koji je počeo u isto vreme, ali traje duže.

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog.