ĐERE SRUŠIO AMERIKANCA ZA ČETVRTFINALE! Naredni protivnik Argentinac
Laslo Đere, Foto: Starsport©

svaka čast

Srbin nastavlja sa dobrim partijama

Objavljeno: 08:45h

Srpski teniser Laslo Đere se plasirao u četvrtfinale turnira u Vinston Sejlemu, pošto je savladao Amerikanca Aleksa Mikelsena sa 6:4, 6:4.

Đere je već u trećem gemu napravio je brejk. Tu prednost nije uspeo dugo da zadrži jer mu je Mikelsen oduzeo servis u šestom gemu.

Ipak. je Laslo uspeo da osvoji prvi set, jer je novi brejk napravio u devetom gemu, posle kojeg je poveo sa 5:4 i u sledećem gemu došao do prvog seta.

u Drugom setu je viđen samo jedan brejk i njega je napravio Đere pri rezultatu 5:4 i tako se plasirao u naredno kolo.

Đere će u četvrtfinalu igrati protiv Argentinca Baesa koji je bio bolji od Vukića sa 2:1 u setovima.

00:39

LUPIO ŠAMAR PROTIVNIKU NA MREŽI! Ovo tenis nije video: Pružio mu ruku, pa ga ZALEPIO PO FACI!