KECMANOVIĆ PREŽIVEO VELIKU DRAMU: Srbin srušio Čileanca za drugo kolo u Torontu!
Miomir Kecmanović, Foto: Starsport©

svaka čast

Srpski as slavio posle velike borbe u tri seta

Objavljeno: 09:19h

Srpski teniser Miomir Kecmanović se plasirao u drugo kolo Mastersa u Torontu, pošto je savladao Kristijana Garina rezultatom 7:6 (2), 4:6, 6:4, posle dva časa i 48 minuta igre.

Bila je to žestoka borba 44. i 101. tenisera sveta, a samo prvi set je trajao sat vremena.

Razmenili su teniseri po brejk, a odlua je morala da padne u dodatnom gemu koji je Srbin rešio u svoju korist, iskoristivši prvu od četiri set lopte.

Kecmanović je oduzeo servis rivalu u drugom setu, ali potom je dvaput pokleknuo i dozvolio izjednačenje Čileancu.

Kecmanović je u odlučujućem setu od starta imao brejk zaostatka, ali je na vreme uspeo da ga vrati, a potom u 10. gemu stigne do tri meč lopte i iskoristi prvu.

U narednoj rundi će imati težak zadatak gde će igrati protiv Huberta Hurkača.

00:39

LUPIO ŠAMAR PROTIVNIKU NA MREŽI! Ovo tenis nije video: Pružio mu ruku, pa ga ZALEPIO PO FACI!