PRVI REMI NA SVETSKOM PRVENSTVU! Vea doneo prednost Amerikancima, Bejl spasao Vels sa penala (FOTO)
Detalj sa utakmice SAD-a i Velsa, Foto: EPA/NEIL HALL

MUNDIJAL U KATARU

Timoti krunisao ofanzivu svog tima u 36. minutu, dok je Geret fauliran u 82. minutu, a potom i bio precizan

Objavljeno: 22:03h

Prvi remi na Svetskom prvenstvu u Kataru videli smo u drugoj utakmici prvog kola grupe B između SAD-a i Velsa - 1:1.

Prvi pogodak videli smo u 36. minutu kada su Amerikanci krunisali ofanzivu pred golom Vejna Henesija.

Timoti Vea iskoristio je pas Kristijana Pulišića, pobegao je čuvarima i doneo vođstvo svom nacionalnom timu.

Slavlje Timotija Vee
Slavlje Timotija Veefoto: EPA/NEIL HALL

U drugom poluvremenu potpuna druga slika pošto su izabranici Roba Pejdža krenuli na sve ili ništa, a to im se isplatilo u 82. minutu.

Tim Rim faulirao je neoprezno Gereta Bejla i sudija je pokazao na belu tačku, a kapiten Velšana bio je siguran sa penala.