Uzeli smo sve: Srbi podavili Hrvate za istorijsko olimpijsko zlato! (FOTO)

Objavljeno: 18:19h

Ceo vaterpolo svet klanja se srpskim asovima! Posle osvajanja svetskog i evropskog zlata, naši momci uspeli su da u našu zemlju donesu i olimpijsko!

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Kompleksaši: Umeju li Hrvati sportski da prihvate poraz? (FOTO)

Posle neočekivano lošeg otvaranja turnira, srpski majstori uspeli su da podignu formu za najveće izazove. Na kraju u velikom finalu u Riju, savladani su ljuti rivali Hrvati rezultatom 11:7!

Šok! Povlače se dvojica zlatnih vaterpolista iz reprezentacije Srbije?! (FOTO)

Tako je, majstori! Ovo su srpski vaterpolisti pevali kad su uzeli olimpijsko zlato! (VIDEO)

Sjajno su naši momci otvorili meč i već posle nekoliko minuta igre bilo je jasno da zlato stiže u Beograd. Fenomenalno smo igrali na centarsku liniju i postizali lake golove preko Nikića i Pijetlovića. Asovi su imali veliku pomoć od Dušana Mandića i Filipa Filipovića i rezultat na poluvremenu bio je 6:3 za "Delfine".

Bogovi se čuli do Srbije dok su pevali Bože pravde, a jedan od njih je plakao kao kiša! (VIDEO)

Već tada je bilo više nego očigledno gde će završiti olimpijsko zlato. U sjajnom ritmu su nastavili izabranici Dejana Savića. Čvrsta odbrana, kreativan i raznolik napad i ludi Mandić doveli su do toga da na kraju utakmice na semaforu stoji 11:4.

Junak meča je svakako bio fenomenalni i lucidni Dušan Mandić koji je postigao četiri pogotka! Njega su pratili Pijetlović i Filopovića sa po dva gola.

U redovima rivala nije se niko previše istakao osim sjajnog Sandra Sukna koji je uspeo da zatrese mrežu tri puta!

Bravo, momci! Nikada nas niste razočarali!

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati "lajv-blog"!