Odbojkašice uzele srebro, vaterpolisti su najjača sila ikada! Košarkašice su bronzane! (FOTO)

rio 2016 15. dan

Sve informacije vezane za dešavanja na Olimpijskim igrama u Riju, pratili ste uz naš lajv-blog
Objavljeno: 08:56h

01:15 - Brazil je konačno uspeo da osvoji olimpijsku titulu u fudbalu. Nejmar i drugovi su pobedili u finalu Nemačku posle boljeg izvođenja penala 5:4, pošto je posle 120 minuta igre bilo 1:1.

00:44 - Hrvatski mediji nisu umeli sportski da prihvate poraz od najdominantnijeg tima ikada.

00:15 - Evo kako su se radovali srpski vaterpolisti posle pobede nad Hrvatima!

23:57 - Tri minuta pre ponoćiiiii! Sve je rešenoooo! Vateprolisti Srbije su uzeli olimpijsko zlato i objedinili sve tri najveće titule!

23:43 - Kraj treće četvrtine! Pogotkom Dušana Mandića Srbija stiže do prednosti 9:5 u finalu Olimpijskih igara.

23:20 - Na poluvremenu finala naši "delfini" vode protiv Hrvata 6:3, a tekstualni prenos meča možete pratiti OVDE.