Odbojkašice uzele srebro, vaterpolisti su najjača sila ikada! Košarkašice su bronzane! (FOTO)

rio 2016 15. dan

Objavljeno: 08:56h

Gotov je i pretposlednji dan Olimpijskih igara u Riju!

Subota je biti dan kada smo imali priliku da gledamo veliki broj srpskih sportista.

Najpre su bez medalja ostali kajakaši, a zatim su naše košarkašice osvojile bronzu.

Milica Mandić nije donela medalju Srbiji, ali zato jesu vaterpolisti i odbojkašice.

Sve informacije vezane za dešavanja na Olimpijskim igrama u Riju, pratili ste uz naš lajv-blog.

05:15 - Očekujemo ceremoniju dodele medalja...

05:00 - Gotovo je! Srebro ide u Srbiju, zlato ide u Kinu!

04:56 - Aut! Vratili smo se, 20:20!

04:52 - Nastavlja Tijana Bošković da nas održava u životu - 18:16!

04:47 - Fantastična kontra i poeni Tijane Bošković! 13:13! Ona je inače prva zvezda večerašnjeg meča. Društvene mreže gore zbog njene lepote!

04:39 - Sada sjajno igraju Srpkinje i dolaze do prednosti posle poena iz bloka od 6:5!

04:30 - Iako je Srbija uspela da se vrati sjajnom serijom, izgublia je treći set rezultatom 25:22. Gubimo sa 2:1 u setovima...

04:25 - Odbojkašice se nalaze u dobroj seriji i uspvaju da smanje veliki zaostatak. Vode Kineskinje sa 20:15.

04:17 - Kineskinje su u velikom naletu i za sada naše igračice nemaju rešenje za njihovu perfektnu igru.. 13:10 za Azijatkinje.

04:02 - Kineskinje su demonstrirale silu u drugom setu i rešile su ga u svoju korist rezultatom 25:17!

03:57 - Fenomenalno su zaigrale Kineskinje i u drugom setu vode sa 20:14! Teško da će se "Orlice" izvući iz ovog sosa...

03:48 - Terzićeve izabranice nešto slabije ulaze u treći set i trenutni rezultat je 10:7 za Kinu.

03:41 - Rešavaju Srpkinje prvi set u svoju korist rezltatom 25:19! Još dva komada i zlato je naše!

03:35 - Sjajno igraju naše dame i na par koraka su od osvajanja prvog seta! Trenutno vode sa 22:17!