Više nisu mogle! Špankinje prejake za Srpkinje u polufinalu Olimpijskih igara! (FOTO)

nisu imale snage za podvig

Naše devojke nisu obezbedile medalju, ali imaće priliku da osvoje bronzanu
Objavljeno: 23:26h

Nažalost srpske košarkašice nisu imale snage da načine novi podvig i pobede Španiju. Devojke "crvene furije" su slavile protiv Srbije u polufinalu Olimpijskih igara 68:54.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Trudile su se izabranice Marine Maljković, dale sve od sebe, ali u ovom trenutku ovo je bio njihov maksimum. Međutim, ništa nije izgubljeno, jer će naše košarkašice imati prilike da se bore za bronzanu medalju.

Od neke sredine prve četvrtine započeli su problemi u našem timu, pre svega u šutu sa distance i poludistance.

Sonju Petrović nikako nije hteo šut, kao ni Jelenu Milovanović, a Špankinje su nekako lako probijale našu odbranu i dolazile do lakih poena. Ipak, na poluvreme su naše otišle sa zaostatkom od pet poena, a igra u poslednjih nekoliko minuta prvog dela ulila je nadu da se stvari mogu promeniti.