Parker slomio krila Orlovima: Srbija ispustila napad za pobedu nad Francuzima! (FOTO) (VIDEO)

Još jedan poraz

Orlovi su doživeli u drugi uzastopni poraz na Olimpijskim igrama
Objavljeno: 06:34h

No pre toga moraju da pobede Kinu i plasiraju se u četvrtfinale, gde će ih sigurno čekati težak protivnik iz druge grupe, a ostaje i utakmica sa "drim timom" u grupi koja se igra u petak.

Što se tiče samog meča, loše su krenuli izabranici Saše Đorđevića i dozvolili protivniku da na startu povede 14 poena razlike, ali su kasnije pojačali i polako topili tu prednost, pa su na poluvreme otišli sa 40:36 za "trikolore".

Krajem treće četvrtine se probudio Marko Simonović i sa nekoliko uzastopnih poena nam omogućio da povedemo, a uspeli smo i da dođemo do maksimalnih +6 u poslednjem periodu i sa prednošću od pola koša smo ušli u poslednjih minut, ali onda se dogodilo ono što smo već prethodno opisali i poraženi smo.