Brejdi se vratio kući i izdominirao, sjajne partije Sijetla i Dalasa! (FOTO) (VIDEO)

nfl

Objavljeno: 10:56h

Iza nas je još jedan NFL vikend. Ostalo je samo još da se u noći između ponedeljka i utorka odigra duel između Hjustona i Oklenda kako bi se kompletiralo deseto kolo.

Ponovo smo imali prilike da gledamo fenomenalne utakmice, puno uzbuđenja i zanimljive rezultate.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Da krenemo redom!

Strašan meč odigrali su Dalas i Baltimor. Iako je gostujuća ekipa mnogo bolje počela meč, Kaubojsi su se probudili u nastavku i stigli do veoma bitne pobede 27:17.

Ovo je bio njihov deveti uzastopni trijumf. Tako je postavljen novi rekord franšize, prethodni od osam pobeda stajao je na snazi od 1977. godine.

Bila je to još jedna sjajna utakmica kvoterbeka Daka Preskota, koji je bacio tri tačdaun pasa, od toga dva za Deza Brajanta, pa je tako bio najzaslužniji što su Kaubojsi prelomili meč u drugom poluvremenu posle 10:10 nakon dve četvrtine.