Zvezdi rukometni derbi! Crveno-beli slavili protiv Partizana u dramatičnoj završnici!

slavlje zvezde

Rukometaši Crvene zvezde savladali su Partizan u gostima rezultatom 34:33

Rukometaši Crvene zvezde savladali su Partizan u gostima rezultatom 34:33.

Imao je Partizan sredinom drugog poluvremena četiri gola prednosti, najviše na meču, ali ih je za samo četiri minuta prokockao i ušlo se u uzbudljivu završnicu.

Na 50 sekundi do kraja trener Zvezde Nenad Peruničić pri rezultatu 33:33 uzeo je minutu odmora, podelio savete, a onda je Ćorović na crti proigrao babića kojije fauliran, a Đuričić je morao na dva minuta hlađenja.

Odigran je višak na desno krilo odakle je siguran bio Kljajić za konačnih 34:33.

Imao je Partizan napad sa igračem manje, odigrao ga vrlo dobro, lopta je došla na levom beku do samog Milenkovića koji sa šest metara nije uspeo da nadmudri Zlatanovića na golu Zvezde.