I to se dešava: Delfini poraženi u infarkt završnici turnira u Boru!

u brazilu druga pesma

Uprkos svemu, naša ekipa je i na ovom i na prethodnim mečevima pokazala visok nivo kvaliteta i sa pravom možemo da očekujemo visok plasman u Riju
Objavljeno: 15:56h

Vaterpolisti Grčke uspeli su da iznenade Srbiju u finalu turnira "Osam nacija" u Boru i tako ponesu trofej sa ovog pripremnog turnira za Olimpijske igre.

Za korak ispred svih: Lansirana Espreso aplikacija! Overite je odmah!

Posle regularnog dela igre rezultat je bio 9:9, a u petercima rezultat je bio 6:5 za gostujuću ekipu.

Dobro su "Delfini" otovorili ovaj meč i na samom početku činilo se da će upisati još jednu rutinsku pobedu. Posle prve deonice vodili smo sa 4:1, pre svega zbog odlične odbrane koja je frustrirala protivnike.

U nastavku se Grci vraćaju u život i sjajno serijom drugu četvrtinu rešavaju u svoju korist rezultatom 4:0 i na poluvreme su otuišli sa prednošću od 5:4.

U nastavku je proradio Prlainović koji je izjednačio na 5:5, a onda Kolomos donosi "Helenima" prednost od dva gola razlike, da bi potom ponovo pogodio Prlainović za 7:6.