Brat teroriste iz Brisela nastupa na Olimpijskim igrama u Riju! (VIDEO)

najveći uspeh u karijeri

Osvojio je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu i braniće boje Belgije na Olimpijskim igrama u Riju
Objavljeno: 21:22h

Belgijski reprezentativac u tekvondou, Mourad Lahraui, inače brat teroriste iz Brisela - Nadžima Lahrauija, osvojio je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu i braniće boje Belgije na Olimpijskim igrama u Riju! Mourad je predstavljao Belgiju na više značajnih takmičenja širom sveta, uključujući i Svetsko prvenstvo koje je održano prošle godine u Rusiji.

Međutim, na EP u Švajcarskoj je postigao najveći uspeh u karijeri. 21-godišnji Mourad je u finalu u kategoriji do 54 kilograma savladao Španca Hesusa Tortosa rezultatom 6:3.