BREJDI I PEJTRIOTSI SE OPROSTILI OD ODBRANE TITULE: Luda noć u NFL-u, Teksansi načinili spektakularan preokret!

nfl

Patriote prvi put još od 2013. godine doživele su poraz pred domaćom publikom u plej-ofu

Objavljeno: 09:50h

Nju Ingland Petriotsi, aktuelni šampioni NFL lige, nisu uspeli da se plasiraju u četvrtfinale AFC pošto su doživeli poraz od Tenesi Tajtensa 20:13.

Patriote prvi put još od 2013. godine doživele su poraz pred domaćom publikom u plej-ofu i tako su ostale bez šanse da brane titulu osvojenu prošle sezone.

Ekipa predvođena Tomom Brejdijem ponovo je imala dosta problema u napadu i Tajtensi su zasluženo došli do pobede.

Tajtensi će u AFC plej-ofu igrati protiv Baltimor Rejvensa, dok će u drugom igrati Kanzas i Hjuston koji je posle velikog preokreta pobedio Bafalo.

Hjuston Teksansi su savladali Bafalo Bilse rezultatom 22:19, a da su na poluvremenu gubili sa velikih 16:0.

Bilsi su uspeli da izbore produžetak preko Stivena Hauške (19:19), međutim tokom dodatnih 15 minuta nisu uspeli da se oporave.

Votson je u produžetku uspeo da se izvuče i pronađe Džonsa koji je istrčao 34 jarda i došao na svega 10 od end zone.

Ferbern je uzeo loptu i lako postigao fild gol za 22:19, čime je postavio i konačan rezultat.