VEČITI DERBI REŠEN POSLE DRAME: Treneru Partizana to je bila poslednja utakmica na klupi!
Delije i Grobari - ilustracija, Foto: Beta

INTERESANTAN MEČ

Crno-beli su bili bolji rival tokom većeg dela susreta, a kada je Radovanović doneo +4 na dva minuta pre kraja bilo je jasno kome će pripasti ovaj meč

Rukometaši Partizana savladali su Crvenu zvezdu u šestom kolu srpske rukometne lige rezultatom 28:25.

Bila je ovo poslednja utakmica trenera Partizana Bojana Butulije na klupi crno-belih, pošto će karijeru nastaviti u rumunskim Rešicama.

Boban Butulija
Boban Butulija foto: Starsport©

Crno-beli su bili bolji rival tokom većeg dela susreta, a kada je Radovanović doneo +4 na dva minuta pre kraja bilo je jasno kome će pripasti Večiti derbi.

Najefikasniji kod crno-belih bio je upravo Milomir Radovanović sa devet golova, Nemanja Živković je postigao šet, dok su po četiri dodali Obrad Obradović i Ivan Mićić. Na drugoj strani po šest pogodaka dali su Ivan Rajičević i Nikola Lazić, što nije bilo dovoljno za njihov tim.

Evo i trenutnog pogleda na tabelu, koja ni za crno, a ni crveno-bele ne deluje preterano optimistično.